Stanislav Lukeš

Je jako chybějící článek mezi Michalem Kolesou a Gabrielou Koukalovou. Statný hrdina a velký člověk. Stanislav Lukeš je navíc skutečný mistr ve svém oboru – stolním tenisu, jenž by se při jeho kvalitách měl stát stěžejním pilířem českého sportu.

Reklama celému sportu

Slavný server Okoun.cz charakterizuje Stanislava jako skvělého sportovce, milovníka, investora, syna, milovníka smažáků a nezastavitelnou sexuální mašinu, která nehledí na pohlaví. A rozhodně se nemýlí. Dodal bych snad jen, že postmodernímu mysliteli Stanislavovi bude letos 30 let a žije v Novém Městě na Moravě. Mezi jeho hlavní kvality patří to, že svými hlubokými myšlenkami vyzdvihuje nejen význam svůj, ale i celého sportu. Podařilo se mu tak hacknout sportovní tabulky, kdy se s ním vyfotí mnohem více lidí, než s kolegy, kteří často dosahují mnohem lepších výsledků. Přesto si Stanislav najde drahocenný čas pro svoje fanoušky, aby se s nimi vyfotil na vlakových stanicích napříč celou republikou. Takhle skromný zůstává.

Stanislav Lukeš osobně!

Brada

Má všechno. Peníze, slávu, je úspěšný a na vrcholu fyzických sil. Jeho žaludku dělá stále dobře smažený sýr s tatarskou omáčkou. Avšak… i velké osobnosti občas potřebují trochu lásky. Stanislav Lukeš proto nikdy nevzdává hledání své femme fatale. Standardně hledá ve facebookových vodách, ale doporučujeme si poslechnout vyznání lásky, kterému neunikla ani Dominika Myslivcová a zanechá i ve Vás hlubokou stopu.

Vyznání Dominice Myslivcové… jen si počkejte na pasáž o bradě.

Balící metoda: buldozer

Stanislav má vůbec velmi osobitý způsob dvoření se ženám. Je schopen předem odhadnout, zdali by si ho dotyčná vybrala za partnera či mu rovnou vlezla do postele. Co je ovšem zajímavé, je jeho schopnost tuto skutečnost odhadnout s přesností 99,6%. Že po něm žena touží, ví ještě předtím, než to ví ona sama.

Stanislav je zřejmě velmi pozorný a něžný milenec, ale potíž je v tom, že jak je silný navenek, tak je neohrabaný uvnitř. Na duši. Jeho obrovská fyzická síla má tu nevýhodu, že je jako King Kong. Zamiloval se do krásné ženy, ale nemůže se jí dotknout, neboť by jí umačkal.

Stanislav ví, že ho žena chce ještě předtím, než to ví ona sama.

Milovat se se Stanislavem, to je jako milovat se se samotným ohněm. Jako obcovat se Satanem v nejhlubších slojích rozkoše. Spalující žár Stanislavova těla je nebezpečím, kterému by ráda podlehla nejedna žena. Ženy se dají rozdělit dvou kategorií. Ty, které by Lukešovi podlehly. A ty, které o tom zatím jen nevědí.


Tomáš Kuča – rivalita jako Lauda s Huntem

Tomáš Kuča je podobný fenomén. Do nedávné doby bylo zcela nemyslitelné, že by mohla vzniknout rivalita mezi sportovci napříč zcela odlišnými sporty. Kuča s Lukešem ale rivalitu přenesli do osobní roviny, a tak se utkal ve fightu legendární fotbalový brankář s hvězdným stolním tenistou. Za vším je ale nutné hledat ženu, takže celý zápas proběhl zřejmě z důvodu, že jeden dělal do holky druhému. Ve finále ale z toho nic nekáplo ani jednomu.

Pokud mi nějaké informace o Tomášovi uvízly v paměti, byly to tyto:

  • je to fotbalový brankář (okresní přebor až 3. liga)
  • více než 40x vyrazil na rande vlakem přes půl republiky a nikdo se nedostavil
  • Dominika Myslivcová jej nabízela v ekvivalentu Srstkova pořadu Chcete mě?
  • za neúspěchy můžou tzv. mocipáni

Plakát lákající na souboj titánů. Dva mistři proti sobě.

Ačkoliv si po delším studiu obou pánů můžete povšimnout společných rysů i atributů jejich života, přesto si oba jdou po krku. Jako kdyby každý z nich chtěl být naprosto jedinečným. Jako kdyby oba žili uvnitř vysoce konkureční bubliny a mohl přežít jen jeden z nich.

Ve videu níže můžete vidět, jakou zaujal Tomáš Kuča dle jeho slov tzv. obrannou ulitu. Přesný důvod souboje není však do dnešního dne zcela objasněn. Pracujeme tedy s teorií, že možný konflikt zájmů ohledně ženy, která nedala ani jednomu z nich, byl pouhou záminkou.


Vyplatí se ho sledovat?

Určitě ano! Je to velký člověk, který přitom i nadále zůstává velmi skromným. Lidským. I on dělá chyby a je si toho vědom. Tedy… on různé věci dělá omylem.

Stanislav Lukeš je příjemným osvěžením v šedi naší společnosti. Osobností, jakým je on, se nerodí mnoho. Važme si proto tohoto národního pokladu.

Politováníhodný omyl