CORNUTO

El Presidente

CORNUTO > El Presidente

El Presidente

  • Věk: 31 let
  • Povolání: vědecký pracovník
  • Výška: 190 cm
  • Hmotnost: 95 kg
  • Penis: méně než Radek Hulán
  • Děti: Ve vývoji. Holka je prý nahoru a doprava.
  • Partnerka: Čestná, vzdělaná, krásná a vtipná.


Co jsem (k sakru) zač

Od roku 2013 nežiji v ČR. Pracuji ve velké společnosti. Můj obor je věda a výzkum. Jsem klasik. Trochu konzervativní pravicový volič. Věřím v hodnoty, jako je rodina a čest – tu se snažím aplikovat ve svém životě jako jednu z klíčových zásad. Právě proto je pro mne nepřijatelná jakákoliv přetvářka či politická korektnost. Některé zklamu, ale nemohu se ve Vašich očích snažit stát lepším člověkem, než skutečně jsem. Jen proto, abyste mě měli rádi.

Je jisté, že tu a tam se objeví v mých zápiscích hyperbola. Je nutné ale zohlednit fakt, že se jedná čistě o subjektivní dojmy a popisy jevů, kterých si kolem sebe všímám.

Chci žít ve světě, kde si mohu dělat legraci ze všech skupin obyvatel, kde se “lidskoprávní” organizace nesnaží určovat, kolik by mělo dostat Oscarů herců s fialovou barvou pleti a žlutýma puntíkama. Kde organizace netvrdí, že je normální, aby byty na severu Čech stály méně než 100 tisíc korun a byly stejně neprodejné.

Může se stát, že vyznáváte opačné hodnoty. Pak bude lepší, pokud můj blog nebudete číst.

Je libo Sobota jako Mandela, panstvo?

Nemám rád extrémy

A taky extremisty. Na obou (všech) pomyslných stranách barikády. Je úplně jedno, jestli je někdo fanoušek děsivě znějícího Ortelu nebo magor, co se nechal zblbnout SPDéčkem a považuje Baldu za produkt někoho jiného, než právě Okamurovy inkluzivní politické strany.

Máme tu i další extrém. Lidovecké poslance, kteří šermují seznamy syrských sirotků v naději, že si budou moci připadat jako Sir Nicholas Winton, ačkoliv to tehdy byla úplně jiná situace.

Už vůbec nemusím nekritické příznivce poklonkování státům, stranám i myšlenkám. Nádherně je to vidět na případu EU. Konkrétně u Evropské komise. Zatímco si Unie klade za cíl, dodržovat zásady subsidiarity, není žádným neobvyklým jevem, aby nám například kecali do toho, jestli smíme kontrolovat polská kuřata. Pokud je nejnižší patro k řešení lokálních problémů banda chlápků někde v Bruselu, pak není Unie schopna dodržovat ani základní principy, které hlásá. Pokud jí jde o narovnání trhu napříč členskými zeměmi, je celkem škoda, že stejně tak nepřistupuje k českým mobilním operátorům, což je regulérní kartel.

Ty vole, tam ne!

TATO STRÁNKA BUDE PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁNA JAKO FAQ

Search